Türkiyede Atletizmi Başarılı Buluyormusunuz


Vakfımıza "Sağlık İçin Spor" Ödülü Verildi...

Türkiye Halk Sağlığı Derneği kuruluşunun 45. yılında halk sağlığı ana dallarında yararlı çalışmalar yapan kişilere, sivil toplum kuruluşlarına ve firmalara ödüllerini verdi.

Bu kapsamda; sağlık için spor yapılmasının teşvik edilmesi ve kitlelerin bilinçlendirilmesi konusunda yapılan çalışmaları ödüllendirdiği “SAĞLIK İÇİN SPOR” kategorisinde vakfımız “BEBESTAD” projesi ile ödüle layık görülmüştür. 19 Aralık 2013 tarihinde saat 19:30' da İTÜ Maçka Tesislerinde düzenlenen törende ödüller sahiplerini buldu. Vakıfımızı bu ödüle layık gören Türkiye Halk Sağlığı Derneği Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

Ödül Töreni Görüntüleri İçin Tıklayınız !

 

NAİLİ MORAN ATLETİZM EĞİTİMİ VAKFI

1995 yılında kuruluşundan bugüne kadar çocukların spor yolu ile eğitimi ve sağlıklı gelişimi konusunda çalışmalar yaptı. Temel spor eğitiminin bilimsel anlamda yaygınlaştırılması amacıyla, Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği'nin (IAAF) programı paralelinde, 2003 yılında hazırladığı "Bebestad Çocuk Atletizm Oyunları Projesi" ile Türkiye Atletizm Federasyonu'nun desteğini de alarak temel spor etkinliklerinin 60 ilde toplam 1000000 çocuğun dünyasına götürülmesi sağlandı.

Sitemiz bugün (2) kez, toplamda (154145) kez ziyaret edilmiştir.
Naili Moran Atletizm Eğitimi Vakfı - Tüm Hakları Saklıdır.

Bu sitenin tüm hakları Naili Moran Atletizm Eğitimi Vakfı'na aittir. Sitedeki video ve fotoğrafların izin alınmadan
kopyalanması ve kullanılması,5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur